Pieteikt mērījumu (Rīgā bezmaksas):   +371 27247777    info@bogem.lv     Pašu ražošana.

sērijveida mājas logi

Sērijveida mājas ir daudzu Latvijas pilsētu mikrorajonu arhitektūras veidola pamats. Galvenā sērijveida plānojuma īpatnība ir istabu standarta izvietojums un vienādi logu konstrukciju tehniskie parametri. 

Sērijveida māju iedzīvotājiem jāievēro daži uz mājas ārējo izskatu attiecināmi noteikumi, tostarp loga konfigurācija. Fasādes arhitektūras saglabāšanu nosaka mūsu valsts tiesību akti. Logu izmantošanas ērtībai ir izgudrotas nelielas viltības, kuras var likt lietā, nepārkāpjot likumu, piemēram, uzlikt dekoratīvās plāksnes, vai citas iespējas, kurus ieteiks mūsu uzņēmuma speciālisti. 

Neskatoties uz to, ka sērijveida mājām logiem ir līdzīga shēma, pastāv iespējamība, ka logi vienas mājas dažādos stāvos var būt dažāda izmēra. Logu mērīšanas speciālista izsaukšana ir pirmais solis veco logu nomaiņai uz jauniem.

119. SĒRIJA

PVC logi - sērijveida mājas - 119. sērija

103. SĒRIJA

PVC logi - sērijveida mājas - 103. sērija

104. SĒRIJA

PVC logi - sērijveida mājas - 104. sērija

HRUŠČOVA PROJEKTS

PVC logi - sērijveida mājas - hruščova laika projekts

LIETUVIEŠU PROJEKTS

PVC logi - sērijveida mājas - lietuviešu projekts

467. SĒRIJA

602. SĒRIJA

MAZĢIMEŅU PROJEKTS

PVC logi - sērijveida mājas - mazģimeņu projekts

STAĻINA LAIKA PROJEKTS

PVC logi - sērijveida mājas - staļina laika projekts

NESTANDARTA PVC LOGI

Nestandarta logiem var būt dažādas neklasiskas ģeometriskās formas, visdažādākie krāsu risinājumi, uzstādītas papildu dekoratīvās uzlikas vai šim tirgum neparasts vērtņu darbības princips. Tas viss ļauj projektēt un izgatavot izstrādājumu, kas vienmēr atbilst izvēlētajam arhitektūras stilam un dizainam. Tomēr šajā materiālā, pirmkārt, gribam parunāt par dažādām loga ģeometriskajām formām.

APAĻIE LOGI

OVĀLIE LOGI

DAUDZSTŪRU LOGI

Nestandarta PVC logi - daudzstūru logi

ARKVEIDA LOGI

TRAPECVEIDA LOGI

Nestandarta PVC logi - trapecveida logi

TRĪSSTŪRA LOGI

Nestandarta PVC logi - trīsstūra logi

PVC KONSTRUKCIJU LAMINĒŠANA

PVC profilu laminēšanu veic, izmantojot speciālu laminējošu plēvi. Laminējošā plēve tiek izgatavota no ļoti izturīga materiāla. Plēve ir noturīgs pret jebkādiem atmosfēras nokrišņiem, pret ultravioleto un infrasarkano starojumu, un tai ir plašs pieļaujamās ekspluatācijas temperatūras diapazons (viegli iztur temperatūras svārstības no - 80о līdz +120оС), tādēļ to izmanto pat ļoti skarbās klimatiskajās zonās.

PVC konstrukciju laminēšana neuzliek Jums nekādus sarežģītus pienākumus Jūsu logu vai durvju kopšanā: kopt tos ir tikpat vienkārši kā baltos izstrādājumus. Šādas konstrukcijas vislabāk ir mazgāt ar mīkstu kokvilnas audumu vai salvetēm un neabrazīviem mazgāšanas līdzekļiem. Ievērojot izgatavošanas tehnoloģiju un regulāri kopjot profilu virsmu, krāsaini logi un durvis kalpos jums ilgus gadus, paliekot tikpat koši un skaisti kā pirkšanas dienā!

MOOREICHE

EICHE SPEZIAL

EICHE NATUR

GOLDEN OAK

NUSSBAUM

BIRKE

WALNUSS AMARETTO

WALNUSS TERRA

OREGON

ANTHRAZITGRAU

ANTHRAZITGRAU (sandstruktur)

MAHAGONI

BASALTGRAU

GRAU (sandstruktur)

GRAU

STAHLBLAU

ALUMINIUM

BRILLANTBLAU

CREMEWEISS

WEISS

BRAUN DEKOR

DUNKELROT

DUNKELGRÜN

MOOSGRÜN

PVC KONSTRUKCIJU KRĀSOŠANA

Neatkārtojama komforta un mājīguma radīšanai, kā arī dizaina vajadzībām PVC konstrukcijas var nokrāsot vienā vai vairākās krāsās no jebkuras profila puses. Iespējami krāsošanas varianti kopā ar laminēšanu. Ir pieejami arī krāsošanas varianti, kas imitē koka struktūru, “negluduma” efektu, kā arī krāsošana ar pastiprinātu ultravioleto aizsardzību.

Pēc FEYCO tehnoloģijas krāsotiem PVC logiem un durvīm ir skaista zīdaini matēta virsma, kurai nav nepieciešama piekrāsošana un speciāla kopšana. Krāsošana ne tikai ļauj uzlabot ārējo izskatu, bet arī paaugstina PVC profilu noturīgumu pret atmosfēras iedarbību un pasargā konstrukcijas no ultravioletā un infrasarkanā starojuma, jo krāsas sastāvā pievienoti speciāli komponenti, kas samazina saules staru absorbēšanu. Krāsotā virsma iegūst emaljas īpašības, kas rada papildu aizsardzību profila virsmai. Šādi PVC logi un durvis neizbalē, nepaliek blāvas pat pēc 10 gadus ilgas ekspluatācijas.

Uzņēmums “Bogem&Co” piedāvā profila krāsošanas iespēju, izmantojot plašu krāsu paleti no vācu katalogā RAL. Kataloga RAL krāsu sistēmu veido desmit tūkstoši krāsu toņi un nokrāsas. Tādējādi Jūs varat piemeklēt logu un durvju krāsu jebkurai ēkas fasādei un telpas interjeram.

Ar kataloga RAL krāsu gammu Jūs varat iepazīties šīs lapas beigās. Tomēr krāsas, kuras Jūs varat redzēt monitorā vai no mūsu vietnes izdrukātas lapās, var atšķirties no oriģinālajām krāsām. Daudz precīzākai izpratnei par krāsu paleti lūdzam skatīt RAL etalonu.

RAL katalogs