Pieteikt mērījumu (Rīgā bezmaksas):   +371 27247777    info@bogem.lv     Pašu ražošana.

Plastikāta durvis

Aprīkojot mājas vai dzīvokli, biroju vai ražošanas telpu, vairākums no mums domā arī par durvju izvēli. Tām ir jābūt izturīgām, drošām, ērtām ekspluatācijā un jāatbilst telpas dizainam. Mūsdienās pieejamās PVC durvis ne tikai atbilst visām šīm prasībām, bet arī ieņem līderpozīcijas tirgū, radot nopietnu konkurenci durvīm, kas izgatavotas no cita materiāla.

PVC Balkona durvis

Balkona durvis parasti ir savienotas vienā konstrukcijā ar logu, un to sauc par “balkona bloku”. Durvis tiek izgatavotas no logu profila, izmantojot logu furnitūru. Rokturis atrodas tikai telpas pusē, tātad durvis var aizvērt tikai no iekšpuses. Ja ir vēlme un nepieciešamība, iespējama papildu dekoratīvā roktura (tā saucamā “smēķēšanas roktura”) uzstādīšana no ārpuses, kā arī speciāls fiksējošais mehānisms durvju noturēšanai aizvērtā stāvoklī, izejot uz balkona. Parasti balkona plastikāta durvju konstrukciju pastiprina ar horizontālo pārsedzi – impostu. Papildu klasiskajam balkonu durvju modeļiem ar durvju apakšējo daļu no plastikāta paneļa (sendvičpaneļa) iespējams arī izgatavot balkona durvis pilnībā no stikla, kas palielina telpas apgaismojumu un to vizuāli paplašina.

Minimālais ieteicamais balkona durvju platums ir 600 mm. Galvenā šādu durvju atšķirība ir to nelielais svars un logu furnitūra, kas ļauj durvīm strādāt loga režīmā: veramā un atgāžamā režīmā, kā arī mikroventilācijas režīmā.

PVC balkona durvis

Biroja tipa (starptelpu) PVC durvis

Biroja tipa PVC durvis ir laba alternatīva koka iekštelpu durvīm, un tās var izmantot praktiski visur. PVC durvis ļauj uzlabot telpu siltuma un trokšņu izolāciju.

PVC starptelpu durvis ir vidusceļš starp plastikāta balkona un ieejas durvīm. Šīm durvīm ir iespējams uzstādīt daudz augstākas vērtnes nekā balkona durvīm, kā arī uzspiešanas garnitūru un slēdzeni ar atslēgu, kas ļauj durvis aizvērt un atvērt no abām pusēm. Durvju profila izturību nodrošina ar pastiprinātu stiegrošanu, tādēļ atvieglotās PVC durvis ir stiprākas un nodilumizturīgākas nekā balkona durvis. Šāda tipa plastikāta durvis ir ilgmūžīgas, nav pakļautas korozijai, tām ir visas priekšrocības, kas raksturīgas logu PVC konstrukcijām. Biroja tipa durvis izmanto, lai izolētu telpas vienu no otras māju, biroju iekšpusē, kā arī telpās ar paaugstinātu mitrumu – šāda tipa durvis ir daudz noturīgākas pret mitrumu nekā koka durvis. Tās lieliski iztur pat ievērojamas temperatūras svārstības, neizbalē un nebojājas ultravioleto staru iedarbībā.

Biroja tipa PVC durvis var komplektēt ar alumīnija profila vai plastikāta slieksni, dažāda veida rokturiem un slēdzenēm. Papildus var uzstādīt aizvērēju (vērtnes atgriešanas mehānisms). Mums pieejamās tehnoloģijas ļauj izgatavot jebkura dizaina starptelpu PVC durvis. Pēc klienta vēlmes iespējama durvju laminēšana vai krāsošana jebkurā krāsā pēc RAL kataloga, kā arī speciāla pildījuma varianti – piemēram, ar triecienizturīgu (Triplex), tonētu, dekoratīvu vai saulessarga (Stopsol) stikla pārklājumu.

PVC biroja durvis

PVC ieejas durvis

PVC ieejas durvis izskatās mūsdienīgi un respektabli, un ir privātmāju īpašnieku vispieprasītākās durvis. Plastikāta ieejas durvis var būt veramas gan uz telpu iekšpusi, gan ārpusi. Izgatavojot šādas durvis, tiek izmantoti daudz platāki un stiegroti profili ar noslēgtu šķērsgriezumu. Drošībai un izturībai ieejas durvis aprīko ar slēdzenēm, kam ir rīģeļi – fiksatori. Reizēm, lai bloķētu piekļuvi noslēgšanas iekārtām un gropēm, ārējām kamerām uzliek tērauda ieliktņus. Tas viss palielina konstrukcijas izturību un drošību, un arī vērtnes svaru. Tādēļ ieejas durvīm izmanto speciālus eņģu pastiprinātājus, kas var būt pat 3 un pat 4 uz vienu vērtni, atkarībā no tās svara. Ļoti liela nozīme ir furnitūrai, tādēļ, pasūtot ieejas un starptelpu durvis, tai ir jāpievērš īpaša uzmanība, jo tieši no furnitūras vairākumā gadījumu ir atkarīgi durvju ekspluatācijas un tehniskie rādītāji. Pareizi piemeklēta durvju furnitūra un slēdzenes ļauj ekspluatēt ieejas durvis telpās ar lielu caurlaides spēju (daudzkārtīga atvēršana un aizvēršana) – apkalpošanas sfēras uzņēmumos, medicīnas un izglītības iestādēs.

Ieejas durvju furnitūras komplektu var papildināt ar dažādiem elementiem, štulpes (parfalces)un elektrisko atvēršanas piedziņu. Lai aiz plastikāta durvīm varētu justies pilnīgā drošībā, vēl var pastiprināt izstrādājuma bāzes komplektāciju ar pretuzlaušanas furnitūru. Tādējādi PVC durvis kļūst par drošu aizsardzību ne tikai no laika apstākļiem un trokšņa, bet arī no nelūgtiem viesiem. PVC ieejas durvīm paredzēti 2 rokturu veidi – nospiežamais un dekoratīvais. Nospiežamie rokturi ir daudz izplatītāki, jo to funkcionalitāte ir piemērojama visiem slēdzeņu veidiem, turklāt tie viens no otra atšķiras tikai ar ražotāju un nedaudz pēc formas. Dekoratīvajiem rokturiem ir daudz vairāk formu un veidu: U veida, pusapaļie, trīsstūra, I veida, figūru veida utt. Dekoratīvais rokturis nekādi nav saistīts ar slēdzeni, un tādēļ tam var būt jebkāda ārējā forma un dizains.

Mums pieejamās tehnoloģijas ļauj izgatavot jebkura dizaina ieejas durvis. Pēc klienta vēlmēm iespējama laminēšana vai krāsošana jebkurā krāsā pēc RAL kataloga, kā arī speciāla pildījuma varianti – piemēram, ar triecienizturīgu (triplex), tonētu, dekoratīvu vai saulessarga (stopsol) stikla pārklājumu.

PVC ieejas durvis

Metāla durvis

Metāla durvis ir jebkuras mūsdienīgas telpas neatņemams drošības, uzticamības un komforta garants. Pateicoties saviem ekspluatācijas parametriem (pretuzlaušana, izturība, pretkorozijas), metāla durvis kļuvušas par racionālu alternatīvu tradicionālajām koka konstrukcijām un ieguvušas vispārēju atzinību. Metāla durvis ne tikai novērš nesankcionētu iekļūšanu telpā, bet nodrošina tai arī labu siltuma un skaņas izolāciju. Metāls labi iztur krasas temperatūras svārstības, ir noturīgs pret ultravioletā starojuma iedarbību un mehāniskiem bojājumiem, bet speciāls segums veido drošu pretkorozijas aizsardzību un palielina durvju ilgmūžību. Metāla durvis ir mehānisms, kur katram elementam ir sava svarīga loma: gan vērtne, gan noslēdzējsistēma, gan kārba, gan pildījums un ārējais izskats – tie visi kopā veido izstrādājumu, kuru mēs novērtējam. Acīmredzams, ka metāla durvju izvēlei ir jābūt ļoti nopietnai. Jo nopietnāk Jūs uztversiet ieejas durvju izvēli, jo drošāk aiz tām varēsit justies. Īpaša uzmanība ir jāpievērš durvju vērtnes biezumam, slēdzenēm (optimālais variants – divas slēdzenes) un konstrukciju ražošanas tehnoloģijai, jo tieši no tiem ir atkarīga durvju izturība. Ne mazāk būtisks faktors ir paredzamie ekspluatācijas apstākļi.

Katalogs Bāzes komplektācija

karkasa tipa durvis

Karkasa konstrukcijas durvju plātnes izturību nodrošina stingra nesošā konstrukcija no sametinātām 25х50 mm vai 20x40 mm kvadrātveida caurulēm ar pastiprinātiem stūriem un pastiprinātām restēm durvju plātnes iekšpusē. Pie abām karkasa pusēm piemetina viengabala metāla loksnes.

liektas konstrukcijas durvis

Liektas konstrukcijas durvīm ir daudz estētiskāks izskats salīdzinājumā ar karkasa durvīm. Durvju kārbas tiek izgatavotas no speciāla liekta profila, izmantojot jaunu lokšņu metāla liekšanas tehnoloģiju, izmantojot iekārtu ar programmu nodrošinājumu “AMADA” (Japāna). Tādas durvis ir ievērojami vieglākas nekā karkasa durvis, bet to izgatavošanas tehnoloģija neizjauc durvju plātnes ģeometriju, kas ļauj montēt durvīs pašas sarežģītākās slēdzenes.

“Euro” durvis

Augstu “Euro” durvju pretuzlaušanas līmeni nodrošina pārdomāta konstrukcija un drošas slēdzenes. Izgatavojot durvis, tiek izmantota jaunākā tehnoloģija. Tā atšķiras ar to, ka durvju ārējās loksnes platā grope, kas, pilnībā iegremdēta rāmī, izslēdz iespēju “aizkabināt” plātni uzlaušanas mēģinājuma gadījumā un samazina ļaundaru panākumu izredzes. Izgatavošanai izmanto 1,5 mm metāla loksni, durvju plātnes biezums ir 63 mm, kārbas platums līdz 100 mm, iespējama jebkāda slēdzeņu komplektācija, krāsošanas veids – standarta vai pulvera.