Pieteikt mērījumu (Rīgā bezmaksas):   +371 27247777    info@bogem.lv     Pašu ražošana.

MACO furnitūras galvenās priekšrocības:

Austrijas ražotāja uzticamība. Uzņēmums dod 10 gadu garantiju katrai detaļai, ar 20 000 ciklu mehānisko slodžu izturību. Jebkurai MACO furnitūras daļai ir:

 • marķējums ar izgatavošanas datumu (mēnesis un gads) uz visiem funkcionālajiem furnitūras elementiem;
 • uz visiem furnitūras mezglu elementiem ir iespiests MACO simbols;
 • piecu simbolu artikula zīme, kas iespiesta uz visiem furnitūras elementiem.

Precīzs ražošanas datums uz visiem funkcionāliem furnitūras elementiem ir absolūti unikāla MACO furnitūras īpatnība un liecina par visaugstāko tās elementu kvalitāti!

 • furnitura Maco 1
 • furnitura Maco 2
 • furnitura Maco 3

izturība pret koroziju

Unikāls pārklājums, kas patentēts koncernā Mayer&Co Beschläge GmbH. Izturības un pretkorozijas īpašību paaugstināšanai visi kustīgie furnitūras elementi tiek pakļauti apstrādei, uzklājot trīsslāņu pārklājumu: 1. slānis – cinks, 2. slānis – hroms, 3. slānis – vasks. Hroma slānis nepieciešams pretkorozijas nodrošināšanai. Bet, pateicoties vaska pārklājumam, ūdens neizplūst pa virsmu, bet savācas pilienos un notek pa ūdens tekni caur drenāžas atverēm.

slēptā furnitūra

Furnitūra ar slēptu eņģu grupu (slēptā furnitūra). Šai opcijai galvenokārt ir estētiska funkcija. Visi darba mehānismi, ieskaitot eņģes, ir integrēti vērtnes gropē un nav redzami. Rāmju un vērtņu eņģu daļām ir L forma, un tās tiek uzstādītas uz izstrādājuma stūriem. Tas ļauj pareizi pozicionēt vērtni ailē un notur to stingri savā vietā. Tas, ka furnitūras daļas nav redzamas, ļauj plastikāta logam harmoniski iekļauties jebkuras telpas interjerā. Ārēji neredzamās augšējās un apakšējās eņģes nodrošina reprezentablu un elegantu izskatu. Tas ir viens no MACO izstrādātāju piedāvātajiem jaunumiem, kas padara logus ne tikai oriģinālus, bet arī drošus – slēptā furnitūra nodrošina noturību pret uzlaušanu eņģu grupas vietā. Turklāt šādam eņģu izvietojumam ir arī praktiska funkcija – eņģes nesaspiež blīvgumiju, nodrošinot nepārtrauktu blīvējuma kontūru. Tādā veidā tiek izslēgts caurvējš eņģu atrašanās vietās un kondensāta veidošanās gropes atstarpē. Eņģu metāla detaļas neizvirzās vērtnes iekšpusē un neveido “aukstuma tiltiņu”, tādējādi efektīvi samazinās siltuma atdeve. Furnitūru ar slēpti izvietoto eņģu grupu var izmantot gan veramās, gan arī veramās-atgāžamās vērtnēs ar svaru līdz 100 kg.

bloķētājs-pacēlājs

Sistēmā integrētais bloķētājs-pacēlājs – tā ir garantēta aizsardzība pret vērtnes karāšanos un kļūdām darbā ar furnitūru. Bloķētājs-pacēlājs (mikrolifts) nepieļauj vērtnes karāšanos un nodrošina stabilu un drošu visu konstrukcijas darbu. Vērtnes aizvēršanas brīdī kustīgā svira ar atsperi “uzbrauc” īpašai pretplātnei uz rāmja un rada trešo atbalsta punktu loga rāmī. Divi citi atbalsta punkti ir augšējās un apakšējās eņģes. Pateicoties šim elementam, samazinās slodze uz eņģēm, kas garantē vieglu vērtņu aizvēršanu un atvēršanu ilgu gadu garumā.

Inovatīvā noslēgtapu sistēma

Inovatīvā noslēgtapu sistēma garantē pilnīgu aizsardzību no PVC logu caurpūšanas un izsalšanas. Speciāli izstrādātā metāla regulēšanas tapu ģeometrija izslēdz to nekontrolētu pagriešanos aizvēršanas momentā, bet palielināta 2 x 19 mm tapu gaita – garantētu un drošu aizķeršanos aiz noslēgplātnēm, kas kopumā nodrošina pilnīgu piespiešanos pa visu perimetru. Ar tapu palīdzību viegli regulēt vērtnes piespiešanās pakāpi 1,5 mm diapazonā, nodrošinot ērtu un vieglu furnitūras darbu. Tapas ir izgatavotas no kvalitatīva termiski apstrādāta tērauda, tām ir ovāla forma, un tās, tāpat kā visa furnitūra, ir pārklātas ar hromu un vasku.

intelektuālā drošība

Intelektuālā drošība – droša aizsardzība pret nelūgtiem viesiem. Namsaimnieku drošībai un mieram MACO furnitūras līnijā ir iekļautas pretuzlaušanas rullīšu i.S. tapas (intelektuālā drošība). Slēgšanas sistēma i.S. šodien ir viena no vismodernākajām pretuzlaušanas sistēmām un absolūti drošs risinājums par labu parasta loga aprīkošanai ar pretuzlaušanas furnitūru. Logu furnitūra ar pretuzlaušanas tapām un pretuzlaušanas pretplātnēm padara vērtnes noņemšanu ievērojami sarežģītāku. Pretuzlaušanas slēdžu stiprinājuma stieņi tiek ielikti vai nu caur divām profila sieniņām, vai stiegrotā profilā. Priekšrocība ir tāda, ka pretuzlaušanas rullīšu i.S. tapas vienādi noder gan darbā ar pretuzlaušanas, gan ar standarta pretplātnēm. Tādēļ, ja vēlaties paaugstināt logu drošību, furnitūras pretuzlaušanas elementus var viegli pievienot papildus – atliek tikai uzstādīt pretuzlaušanas pretplātnes jau esošajās stiprinājumu vietās. Tapas ir absolūti drošas un stipras, pateicoties īpašam materiāla sastāvam un unikālai liešanas procedūrai (garantētā pārraušanas slodze līdz 800 kg).

Atvēršanas bloķēšanas mehānisms

Atvēršanas bloķēšanas mehānisms ar atsperēm. Visi MACO slēdži ir aprīkoti ar tērauda atsperēm, kas līdz minimumam samazina atstarpi starp rāmi un vērtni, un, pateicoties tam, tiek izslēgta caurpūšanas iespējamība.

Bloķētājs pret vērtnes patvaļīgu aizvēršanos

Bloķētājs pret vērtnes patvaļīgu aizvēršanos caurvēja laikā. Paredzētā “piebremzēšanas” funkcija MACO furnitūrā pasargā logu no bojāšanas. Loga vērtne tiek fiksēta atvērtā stāvoklī ar iebūvēta fiksatora palīdzību, kas spēcīgas vēja brāzmas vai caurvēja laikā neļauj vērtnei atsisties pret rāmi vai sienas stūri. Iebūvētais fiksators-bremze, kas darbojas no roktura, ļauj fiksēt vērtni atvērtā stāvoklī ar jebkādu atvēruma leņķi un pasargā to no aizciršanās. Uzstādot šo elementu, tiek demontēts nepareizas rīcības bloķētājs.

Aizsardzība pret bērnu izkrišanu pa logu

Pat aizvērts logs negarantē drošību, bērns bez sevišķām pūlēm var pagriezt rokturi un atvērt vērtni. Lai tas nenotiktu, MACO konstruktori ir atraduši risinājumu – produkcijas līnija tika papildināta ar atvēršanas bloķētāju.

Atvēršanas bloķētājs

Var papildus uzstādīt uz veramas-atgāžamas vērtnes no apakšpuses. Šis elements bloķē loga atvēršanu vēršanas režīmā, tomēr ļauj atgāzt logu. Iespējama komplektācija ar slēdzeni – šajā gadījumā logam būs vēdināšanas iespējas, tomēr tas nevarēs atvērties vēršanas režīmā. Šāda bloķētāja izmantošana ir lietderīga mazu, ziņkārīgu iemītnieku istabās, kā arī sabiedrisko ēku augšējos stāvos (slimnīcas, viesnīcas, biroju centri un tml.)

Loga rokturi Harmony

Loga rokturi Harmony – tā ir stila klasika, lieliski izskatās ne tikai mūsdienīgās arhitektūras celtnēs, bet arī vecu namu logu konstrukcijās. Rokturiem ir stingras taisnstūra formas ar neuzkrītošu dizainu.

Logu rokturu Rhapsody

Logu rokturu Rhapsody atšķirības zīme Rhapsody ir to izsmalcinātais dizains, kas atbilst pašām augstākajām prasībām. Rokturiem ir noapaļotas, nevis stūrainas formas, un laidenas līnijas.

KOMPLEKTĒJOŠĀS DAĻAS

Mūsdienīga furnitūra PVC logiem. Standarta un papildu funkcijas.

Cenas
 • PVC logiem komplektējošās daļas
 • PVC logiem komplektējošās daļas 2
 • PVC logiem komplektējošās daļas 3
 • PVC logiem komplektējošās daļas 4

Standarta remontdarbi

PVC loga remonts un apkopes darbi.

Piedāvājam logu furnitūras regulēšanu vai nomaiņu, kas pagarinās Jūsu loga kalpošanas laiku, kā arī atrisinās daudzas citas problēmas.

Remontdarbu izmaksas
 • PVC logi - remontdarbi