Pieteikt mērījumu (Rīgā bezmaksas):   +371 27247777    info@bogem.lv     Pašu ražošana.

Aluplast IDEAL 4000

Profila sistēma Aluplast IDEAL 4000 ir etalona profils, kurā apvienota energoefektivitāte un vācu kvalitāte. Sistēma atbilst visām mūsdienu arhitektūras un funkcionālajām prasībām, tai ir oriģināls dizains, kas atšķiras ar šauru un elegantu profila izskatu. IDEAL 4000 – tā ir 5 kameru profila sistēma ar divām blīvju kontūrām un montāžas dziļumu 70 mm. Liela centrālā kamera stiegrotam profilam sniedz iespēju izmantot tērauda pastiprinātāju ar augstu statisko rādītāju, kas padara no IDEAL 4000 profila veidotās konstrukcijas izturīgas un drošas. Oriģinālais un harmoniskais IDEAL 4000 dizains kopā ar plašu sistēmas risinājumu izvēli sniedz neierobežotas kombinēšanas iespējas un ir nevainojami piemērots praktisku un elegantu lietu piekritējiem.

Tehniskie parametri IDEAL 4000
 • PVC profils - Aluplast 4000
 • Aluplast 4000 - PVC profils

Aluplast IDEAL 7000

Profilu sistēma Aluplast IDEAL 7000 – luksusa klases profils, kas apvieno labi zināmās sistēmas IDEAL 4000 priekšrocības un arī sevi lieliski parādījušās profila sistēmas IDEAL 6000 īpašības ar vidējo blīvējumu. Ideal 7000 – tas ir optimāls veids, kā savienot profila un stikla pakešu īpašības, kas apvienotas ar mērķi izveidot logus ar raksturīgi ārkārtīgi zemu siltuma zudumu. Sešu kameru profila uzbūve un 85 mm montāžas dziļums garantē optimālu siltuma un skaņas izolāciju, kas jau šodien atbilst nākotnes prasībām.

Tehniskie parametri IDEAL 7000

Durvju profils Аluplast Ideal

Mūsdienīgs un harmonisks papildinājums jebkuram interjeram. Praktiski neierobežotas profila sistēmas Aluplast iespējas ļauj radīt gan klasiskas, gan arī ultramodernas durvis. Aluplast durvju sistēmas raksturīgā īpatnība ir to izturība un universālums. Pateicoties 5 un 6 kameru uzbūvei un durvju slieksnim ar siltumizolācijas starpliku, durvīm ir teicamas siltuma un skaņas izolācijas īpašības. Liela šķērsgriezuma profils un stūra metināšanas savienojumi garantē augstu durvju vērtnes stabilitāti.

Tehniskie parametri

WITAL PRESTIGE

6 kameru profilu sistēma ar montāžas dziļumu 70 mm un iespēju izmantot divkameru stikla paketes nodrošina statiskos parametrus un ļauj iegūt uzlabotas logu siltuma un skaņas necaurlaidības īpašības. No Wital Prestige profila izgatavotie logi piesaista ar mūsdienīgu dizainu un noapaļotām formām, tie lieliski iederas jebkurā telpas interjerā: tos var izgatavot jebkuras formas ailām, bet laminēto un krāsoto profilu krāsu ir viegli pieskaņot jebkuram dizainam.

Tehniskie parametri

Wital Prestige Therm Light

 • Seškameru profils ar montāžas dziļumu 80 mm.
 • Vērtnes savienojuma ar rāmi konfigurācija ļauj ievērojami palielināt logu gaismas atveri.
 • Papildu vidējais blīvējumu kontūrs rāmī un vērtnē, ļauj saglabāt augstās akustiskās un siltumīpašības.
 • Iespēja izmantot stikla paketes biezumu līdz 48 mm.
 • Lielas iekšējās kameras ļauj pareizi nofrēzēt ventilācijas caurumus mitruma novadīšanai, kas rodas kondensāta rezultātā.
 • Siltumvadītspējas koeficients Uf ir 1,0 W/m²K.
 • Wital Prestige Therm Light.

Alumīnija profils

Alumīnija profils ir daudz vieglāks materiāls nekā PVC vai koks, un tam ir daudz ilgāks kalpošanas laiks, tas ir noturīgāks pret atmosfēras iedarbību, koroziju, krasām temperatūras maiņām.

Izmantot logu stiklojumu ar alumīnija profilu ir daudz racionālāk apstākļos, kad nepieciešama aizsardzība no vēja un nokrišņiem, bet siltumizolācija nav tik svarīga. Šāda stiklojuma galvenā īpatnība ir bīdāmā atvēršanas sistēma. Stiklojumam paredzētās alumīnija profila konstrukcijas tiek montētas tādā veidā, ka ļauj ekonomēt telpu. Vērtnes virzās pa sliecēm – princips tāds pats kā bīdāmām skapju durvīm. Visa sistēma strādā bez trokšņa un plūdeni. Pēc pasūtītāja vēlēšanās tiek uzstādīts moskītu tīkls, kas tiek pārvietots pēc tāda paša principa.

Alumīnija sistēmu priekšrocības stiklojuma uzstādīšanai

 • Nelielais sistēmas svars. Alumīnija konstrukcijas ir vieglas, un līdz ar to nav lielas slodzes. Lodžiju un balkonu stiklojums ar šāda veida profilu ir pietiekami aktuāls vecā dzīvojamā fondā, kur aizliegts ievērojami palielināt balkonu svaru. Izmantojot alumīnija profilu, var iestiklot lodžiju vai balkonu, nepastiprinot to izturību un neveicot papildu darbus.
 • Augsts aizsardzības līmenis no atmosfēras nokrišņiem un putekļiem (taču zemāks nekā PVC stiklojuma gadījumā).
 • Izturība un ilgmūžība. Pareizi ekspluatējot, alumīnija kalpošanas laiks var sasniegt vidēji pat vairāk nekā 80 gadus.
 • Augsts ugunsdrošības līmenis.
 • Skaņas izolācija.
 • Augsta alumīnija konstrukcijas gaismas caurlaidības spēja. Pateicoties nelielajam alumīnija profila platumam, telpā iekļūst maksimāli daudz saules gaismas. Lodžiju stiklojums ar alumīnija profilu ir optimāls, veidojot konstrukcijas ar lielu stiklojuma platību.
 • Viegla kopšana.

Profilu sistēma ALUTECH ALT100

ALT100 ir alumīnija profilu sistēma, kas paredzēta balkonu stiklojumam. Alumīnija konstrukcijas pasargā balkonus un lodžijas no atmosfēras nokrišņiem, vēja, trokšņa un putekļiem, uzlabo siltumizolāciju, sniedz papildus ērtības un komfortu.

Sistēmu ALT100 ir vienkārši montēt un uzstādīt. Uzstādīšanu veic ar pašvītņotājskrūvēm. Visas montāžai nepieciešamās gropes tiek veidotas uz preses pēc īpašas matrices. Papildu frēzēšana nepieciešama tikai slēdža uzstādīšanai.

Sistēma, kas paredzēta balkonu stiklojumam

SlĪpi bīdāmās sistēmas

Austrijas furnitūra bīdāmai sistēmai МАСО RAIL-SYSTEMS – tā ir drošība, energoefektivitāte, plašs atvēršanas iespēju spektrs, funkcionalitāte un lietošanas komforts gan nelielām, gan arī daudzu vērtņu sistēmām. MACO Rail-systems furnitūra paredzēta bīdāmu un paceļamo konstrukciju ražošanai. Uzņēmums “Bogem & Co” piedāvā bīdāmo MАСО RAIL-SYSTEMS produkcijas līniju. Šī sistēma atšķiras ar pastiprinātā profila un smago vērtņu augstu funkcionalitāti, kas ļauj realizēt projektus ar lielām stiklojuma platībām. Furnitūrai veiktas hermētiskuma, lietus necaurlaidīguma un vēja slodzes parametru pārbaudes, kas apliecināja tās izcilo kvalitāti. Papildu tam bīdāmo sistēmu furnitūra tiek komplektēta ar formas un funkciju ziņā ārkārtīgi daudzveidīgiem logu rokturiem.

Bīdāmo sistēmu МАСО RAIL-SYSTEMS galvenās priekšrocības:

 • pateicoties vērtnes izvirzījuma platumam (125 mm) un optimālajam vērtnes izvilkšanas garumam (53 mm), var izmantot platus PVC profilus un divkameru stikla paketes;
 • fiksēts kārbas redzamās daļas augstums zem vērtnes ar izmēru 35 mm samazina sliekšņa augstumu, kas nodrošina brīvu kustību rāmja ielikšanai, un nav jāuzstāda dublējošie profilus;
 • vienāda visu uzliktņu krāsa;
 • ātra montāža – vienots šablons mehānisma un vertikālā savienotāja pretplātņu montāžai;
 • vienkārša slīdrāmja augstuma regulēšana.

SKB-SE

Sistēma ar vērtnes automātisku fiksēšanu atgāztā stāvoklī (pusautomātiskā aizvēršana). Šis furnitūras variants nodrošina atvēršanu, aizvēršanu un automātisku vērtnes fiksāciju (ar svaru līdz 160 kg) atvērtā stāvoklī. Pagriežot rokturi uz augšu, vērtne automātiski izvirzās, bet, vērtni aizverot, tā automātiski novietojas stāvoklī “atgāzts”, un pēc tam to ar rokām aizver kā parastu veramu-atgāžamu logu. Sistēmas bāzes variantā ietilpst pretuzlaušanu noturīgas i.S. tapas, kas nodrošina logu pretuzlaušanu un vērtnes optimālu piespiešanu. Tapas automātiski pielāgojas gropei, vienlaikus viegli regulējot piespiešanu un nodrošinot loga ērtu aizvēršanu. Iespējamā papildu opcija ir iebūvēts kļūdainas (nepareizas) darbības bloķētājs. Kad rokturis atrodas stāvoklī “atvērts”, drošības bloķējums novērš nevēlamu vērtnes aizvēršanos. Lietošanas diapazons: FFB 650-1650 mm /FFH 1000-2350 mm.

SKB-Z

Sistēma ar automātisko vērtnes ievilkšanu. Nosaukums jau runā pats par sevi – šis furnitūras variants nodrošina vērtnes automātisku atvēršanu, atgāšanu un aizvēršanu, pagriežot rokturi. SKB-Z ir ideāls risinājums masīvām vērtnēm, kas sver līdz 200 kg. Sākot no vērtnes svara 160 kg, tiek izmantots speciāls dubults slīdrāmis, kas nodrošina vērtnes vieglu un stabilu funkcionēšanu visu ekspluatācijas laiku.

Slīdrāmja rullīši ar 28 mm diametru uzlabo atbalsta virsmu par 20% salīdzinājumā ar standarta rullīšiem. Slīdrāmja viena elementa korpuss, pateicoties palielinātai atbalsta virsmai un četriem slīdrāmja rullīšiem, sniedz vērtnei vieglu gaitu un stabilitāti. Šīs sistēmas bāzes variantā ietilpst pretuzlaušanu noturīgas i.S. tapas, kas nodrošina logu pretuzlaušanu un vērtnes optimālu piespiešanu. Tapas automātiski pielāgojas gropei, vienlaikus viegli regulējot piespiešanu un nodrošinot loga ērta aizvēršanu. Iespējamā papildu opcija ir iebūvēts kļūdainas (nepareizas) darbības bloķētājs. Kad rokturis atrodas stāvoklī “atvērts”, drošības bloķējums novērš nevēlamu vērtnes aizvēršanos. Lietošanas diapazons: FFB 720–2000 mm / FFH 900–2700 mm.

rokturi bīdāmajām sistēmām

Kompānija MACO kā kompleksu risinājumu piegādātājs ir izstrādājis īpašus rokturus bīdāmajām sistēmām SKB-S un SKB-SE piecos pamata krāsu variantos: balts, sudrabs, titāns, šampanietis, bronza, kā arī šādos krāsu variantos sistēmai SKB-Z: balts, krēmkrāsas, sudrabs, bronza un brūns. Vēl viens svarīgs dizaina elements ir dekoratīvās uzlikas, kas veidotas vienā krāsu gammā ar MACO rokturiem.

Rokturi sistēmai SKB-SE

Rokturi sistēmai SKB-Z

Dekoratīvās uzlikas